Секція молодих бібліотекарів

На базі бібліотеки-філії № 2 відбулося чергове засідання секції молодих бібліотекарів Централізованої системи бібліотеки для дітей, на якому відбувся бенефіс бібліотекаря І категорії Центральної бібліотеки для дітей, голови секції молодих бібліотекарів Олени Анатоліївни Слєпової. Оленою була підготовлена презентація, яка познайомила присутніх з її творчими надбаннями.

Молоді бібліотекарі представили створені ними буктрейлери на улюблені книги. Також були намічені подальші кроки діяльності секції молодих бібліотекарів Централізованої системи бібліотеки для дітей

Форсайт-модуль стратегій діяльності молодих бібліотекарів МКЗК «ЦСБД»
Бібліотека сьогодні - це не просто книгозбірня, а осередок додаткової освіти. Сучасний бібліотекар стає професіоналом, що володіє найрізноманітнішим спектром компетенцій: від вміння допомогти дитині визначити власну траєкторію здобуття знань до володіння іноземними мовами та навичками міжгалузевої комунікації. Саме зараз будується світ, де відбувається поступове підвищення освітнього рівня юних членів громади, які в майбутньому повинні будуть виходити на ринок праці бажано інноваторами або відповідальними учасниками ручної праці з елементами креативу. Головною ціллю діяльності МКЗК "ЦСБД" ми обрали підтримку розвитку творчої особистості. Задля вироблення індивідуального стилю діяльності у бібліотеці-філії № 15 відбувся семінар молодих бібліотекарів, що представили напрямки своєї роботи та стратегії професійного розвитку у майбутньому.
В Центральной библиотеке появилась необычная новогодняя елка. Её собрали из книг.
"МолодІжка" вітає Центральну бібліотеку для дітей м. Дніпра з ювілеєм!!!
Давайте дружить
Под девизом "Давайте дружить" в Индустриальном районе прошла библиотечная акция, организованная молодежной секцией системы библиотек для детей. Библиотекари вместе с детьми рисовали, играли, читали, отгадывали ребусы и викторины, фотографировались. Расстались мы настоящими друзьями. Ребята получили памятные подарки и обещали обязательно прийти в библиотеку. 

Доброзичливо прийняли "Молодіжку" в бібліотеці-філій № 11. Молоді бібліотекарі були захоплені оформленням бібліотеки в українському стилі та величезною кількістю дитячих робіт: малюнків, саморобок, тощо. 
Сьогодні нам відчинила двері бібліотека-філія № 25
Зацікавлені бібліотекарі побачили, як можна на маленкій теріторії зробити дуже уютну бібліотеку. 
Найбільш сподобалось, як колектив цієї філії шанує традиції і зберігає пам'ять про кілька поколінь своїх читачів

День захисту дітей
Молоді бібліотекарі прийняли участь у проведенні свята в дитячому таборі ім. В. Терешкової, присвяченому Дню захисту дітей

Ось нам і виповнився рік
За цей час ми стали справжньою командою. Злагодженно та надхненно працюємо на користь рідної бібліотеки та юних читачів.

З річницею "Молодіжка"!!!
Анимация из футажей «Салюты и фейерверки».

Времена меняются - не читатель идет в библиотеку, а библиотека идет к читателю
"Как пройти в библиотеку?"- с этого вопроса началась библиотечная акция, организованная молодежной секцией системы библиотек для детей г. Днепропетровска. Главная идея акции привлечь внимание к книге и чтению, проинформировать людей о богатстве и разнообразии библиотечного фонда и широте предоставляемых услуг
Вот как это было...
https://www.youtube.com/watch?v=GwzUVIPQUIg 
жми на книжку

Мини-проект молодежной секции библиотек для детей г. Днепропетровска, посвященный Дню Св. Валентина,
"Строки любви"
Сегодня мы подобрали для Вас произведения, показывающие разные истории любви. Возможно, среди них вы найдете и свою …
 смотрите
жми на сердечки

Обучайся Excel – достигай любую цель!

Владея даже совсем начальными умениями работы в Excel,  можно ускорить свою работу в несколько раз, поэтому было решено начать обучение сотрудников ЦСБД программе MS Excel
 
Возможности Excel практически безграничны и программу можно приспособить под решение огромного числа разнообразных задач.
 
 Скоро, скоро Новий рік переступить наш поріг…
Напередодні найчарівнішої ночі у світі нам вдалося створити неймовірну атмосферу. Як бібліотекарі Новий рік святкували та таланти відкривали дивіться тут...
У Новий рік навіть дорослі відчувають себе героями казки. Молоді бібліотекарі пішли далі і відтворили сказку "Червоний Капелюшок" на новий манер. Ось що у нас вийшло...
В Новий рік - з гарним настроєм!
Як зробити святкування Нового року в бібліотеках веселим і цікавим як для себе так і для дітей? 
Було висловлено та обговорено багато ідей
Бібліотека Нової єри
На черговій зустрічі молодих бібліотекарів були обговорені питання інновацій в бібліотечній діяльності
Пливемо в подорож до бібліотеки майбутнього
Гайда з нами :)

«Солодкий смак дитинства»
Члени секції молодих бібліотекарів бібліотек для дітей міста Дніпропетровська прийняли участь у святкуванні Дня захисту дітей в таборі ім. В. Терешкової. Діти з радістю та інтересом прийняли участь у захоплюючому квесті «Дорогою пригод», який підготували дитячі бібліотекарі.

Для молодих фахівців Центральної бібліотечної системи для дітей м. Дніпропетровська на базі бібліотек - філій проходять практикуми по підвищенню професійного рівня та обміну досвідом.
Бібліотека - філія № 13. Заняття на тему "Облікові форми"
Бібліотека - філія № 16. Заняття на тему: "Інноваційні методи оформлення візуального простору бібліотеки"

14 травня на бібліотечній раді було прийняте рішення заснувати секцію молодих бібліотекарів бібліотек для дітей міста Дніпропетровська.
Бажаємо успіхів в роботі, творчого натхнення та моря читачів!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар