середу, 9 грудня 2020 р.

Віртуальна батьківська рада 

Обговорюємо актуальні питання ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ батьків у сфері всебічного виховання дітей

Примус, особистий приклад, переконання ... Якими інструментами користуються сучасні батьки?


Думки небайдужих городян (орфографія та пунктуація авторів збережена):

Имя: Анна
Сообщение: Маю синочка 9 років. Вважаю своїм обов'язком ознайомити його з усім що його може зацікавити, чи то книга, чи то гурток, чи гра. Все що стосується його дозвілля, не має бути примусом, не треба робити дитину заручником своїх вподобань або своїх нездійсненних дитячих мрій. Що стосується школи, то тут - без компромісів. Це його обов'язок! Тому шкільну програму читає іноді без задоволення, але це є необхідністю. А от що стосується інших книжок, то бібліотекар завжди цікавиться, що дитині подобається, що б він хотів прочитати. А головне, говорить кожного разу, якщо книжечка не сподобалась не треба себе примушувати дочитувати, приходь ми підберемо іншу.

 Имя: Галина
Сообщение: На мій погляд, краще розвивати довірливі стосунки зі своєю дитиною, проводити спільне дозвілля, наприклад, читати книжки у родинному колі. Така корисна сімейна традиція 

Имя: Андрей
Сообщение: На протяжении почти десяти лет моя дочь посещает детскую библиотеку №2 на ж/м Парус-2. Благодаря помощи персонала были выбраны книги, которые сыграли важную роль в развитии ребенка. Мероприятия образовательного и творческого характера вызвали у моего ребенка стремление всесторонне развиваться и проявлять себя в различных дисциплинах.  
Считаю, что наличие детской библиотеки на территории нашего жилого массива является очень важным фактором в развитии подрастающего поколения. Отец читательницы б-ф №2.

Долучайтеся до обговорення

Більше коментарів читайте

Немає коментарів:

Дописати коментар